MIKRORÝHOVAČ MT9

MIKRORÝHOVAČ MT9 – výkonný a speciálně určený pro malé prostory

Výkonný, kompaktní mikrorýhovač MT9 nabízí cenově výhodné řešení pro instalaci optických kabelů v obytných oblastech. Je ideální pro úzké a stísněné prostory. Vyznačuje se konstrukcí, která umožňuje obsluze ovládat tlak i tah stoje a udržování řezného kotouče v zemi pro minimální rozrušení zeminy a velmi rychlé dokončení prací. Díky patentovanému systému PDC Fiberblade™ se až 20x zvyšuje životnost nožů. Všechny komponenty systému jsou navrženy a vyrobeny organizací Ditch Witch a vyznačují se skvělou účinností poskytující rychlé a účinné výkopové práce v obytných oblastech.

Inovativní 

MT9 je první mikrorýhovací příslušenství, které bylo vyvinuto speciálně pro smykem řízené stoje Ditch Witch. Je ideálním úsporným řešením pro menší výkopové práce, které nevyžadují složitější systém drážek. MT9 je navržen hlavně pro rychlou a efektivní pokládku vláken a pomáhá dodavatelům snížit náklady proti tradičním metodám pokládky.  

Patentovaná konstrukce umožňuje, aby se mikrorýhovací příslušenství dalo táhnout i tlačit bez vyjmutí řezného kotouče ze země. Umožňuje to dvojitá připevňovací deska a eliminuje opětovné zarovnávání kotouče uprostřed řezu.  

Celá jednotka je konstruována tak, aby zlepšila schopnost manévrování ve stísněných a úzkých prostorech.  

MT9 je navrženo pro použití se sacím bagrem HX75 pro efektivní odstraňování hlušiny, což vede k čistému a efektivnímu výkopu.  

MT9 je vybaven patentovaným zanořením čepele a poskytuje variabilní řízení hloubky až do 9 palců (228,6mm).

Produktivní 

MT9 vytváří ideální drážku pro instalaci malých optických kabelů do hloubky 228,6mm a šířky 9,5 – 38,1mm. 

Malá a úzká drážka umožňuje instalovat nadstandardně tenké vlákno s minimálním dopadem na infrastrukturu, což umožní úsporu času i peněz a zvýšení bezpečnosti.  

S integrovaným systémem „push and pull“ navrženým speciálně pro křížení snižuje potřebu vytahování řezných kotoučů ze země a vytváření drážky je mnohem efektivnější a rychlejší. Také snižuje míru narušení hlušiny.

.

Odolné čepele 

Jednotka může být vybavena řadou jedinečných řezných kotoučů, z nichž každý je navržen tak, aby řezal přesné, čisté a úzké drážky. 

Ditch Witch nabízí kompletní řadu mikrorýhovacích čepelí od čepelí s karbidovými špičkami až po exkluzivní patentované PDC čepele s diamantovým karbidem. 

Je prokázáno, že odolný a bezúdržbový design vydrží až 20x déle než standardní čepele, za určitých podmínek na pracovišti, zvyšuje výkon a zlepšuje návratnost investic. 

Leader na trhu 

Ditch Witch poskytuje skvělou volbu pro instalaci optických vláken. 

Na základě přímé zpětné vazby od provozovatelů podzemních staveb je mikrorýhovací zařízení Ditch Witch špičkou v oboru a pomáhá vám efektivně provádět instalaci optických vláken v co nejkratším čase a co nejmenšími náklady. 

  • Hmotnost: 186 kg
  • Rychlost pily: 0 - 125 ot/m
  • Hloubka drážky: 51-228.6 mm
  • Šířka drážky: 13-38 mm